Kompletní lešenářské služby

Pracujeme s kvalitními systémy předních výrobců lešení
(HAKIPERIHARSCO INFRASTRUCTURE).

Provádíme – lešenářské práce na veškerých pozemních stavbách (rodinné domky, panelové domy, školy, úřady, kostely, tovární haly, mosty atd.)

prostorové lešení, zavěšené lešení, přístřešky, pojízdné věže, schodišťové věže, mobilní tribuny a jeviště

HAKI IV

Lze jej stavět do výšky 102m jako lehké lešení s nosností 150 kg/m2 nebo do výšky 94m jako těžké lešení s nosností 300 kg/m2. Základní pole lešení má rozměr 3,05m x 1,25m; 1,05m; 0,71m, výška patra je 2,04m.

KOZLÍKOVÉ LEŠENÍ

Je vhodné pro drobné práce (vnější i vnitřní). Je možné jej provádět do maximální pracovní výšky 3,5m. Lešení sestává z kozlíků spojených příčníky a podélníky HAKI IV. Kozlík je opatřen výsuvným teleskopem, výškově přestavitelným po 100mm v rozsahu 400mm. Stavební délka není omezena.

PERI UP

Variabilní systém lešení s neomezenou možností kombinací prvků. Dokonale nahradí jednotlivé druhy lešení – rámové, modulové i podpěrné systémy. Vzájemná kompatibilita prvků lešení snižuje rozsah nutné investice. Vylepšená logistika = vysoký stupeň nasazení jednotlivých dílů, nižší přepravní náklady, menší skladové prostory. rychlení práce díky promyšlenému řešení – jednoduchá, bezpečná a snadná montáž: předem montované zábradlí a jednoduché nasazení bez kladívka a přídavných dílů, integrovaná pojistka podlážky, podlážky – vysoké zatížení při nízké hmotnosti, diagonály jsou zasazovány do rámů a ihned jištěny, rozšíření prostorového lešení pomocí konzol UCB, vyrovnávání rozdílné úrovně terénů, použití ochranných stěn. Velký důraz na bezpečnost a kvalitu práce při stavbě lešení.

PERI UP ROSETT

Univerzální styčníkové lešení, plně kompatibilní se systémem PERI UP. Hlavním prvkem celého systému je samo zajišťovací rychlý a tuhý styčník. Montáž může provádět jen jeden muž – jednoduchý a bezpečný způsob navlečení hlav horizontál do rozety. Velká tuhost styčníků: řešení mnoha případů bez diagonál, úspora kotvení, zvýšení únosnosti sloupků. Použití styčníkových diagonál – pro jednoduše vyřešené výstupky bez použití příhradových nosníků, umožňuje vyložení čí zavěšení lešení a možnou montáž i na obsazený styčník. Řešení přemostění pomocí příhradových nosníků a nosníkového jezdce – jednoduchá metoda přemístění – stačí jeden montér. Řešení vnitřních rohů – kloubové spojky. Řešení komplikovaných tvarů budov – balkony, konsoly, půdorysné vertikální odskoky. Rovněž vyhovuje jako pracovní plošiny v průmyslových provozech, elektrárnách, loděnicích, rovněž i jako pracovní plošiny v kostelech, v historických budovách apod. Promyšlený tvar rosety – bezpečné skladování a malý objem transportu.

SPRINT

Moderní systém dnes již patřící k osvědčeným rámovým lešením. Velice rychlá montáž i demontáž. Hlavním konstrukčním prvkem je uzavřený rám se stojkami z trubek 48,3 x 3,2mm s vyztuženými rámovými rohy, integrovanými úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí bez omezení světlé šířky rámu a unikátním patentovaným řešením příčníků, které umožňuje snadné vyjímání i vkládání podlah v hotové konstrukci. Vznikne tak velmi tuhá konstrukce i bez osazení diagonál ztužení. Tento fakt je velmi důležitý z hlediska bezpečnosti konstrukce. Délky polí: 3,0; 2,5; 2,0; 1,5; 1,09; 0,75 m. Výšky rámů: 2,0; 1,0; 0,66 m. Výšky průchozích rámů:2,6;2,2m.Podlážky:ocelové,hliník/překližka. Zatížení: 200 kg/m2 pro 3,0 m; 300 kg/m2 pro 2,5 m. Příslušenství: konzoly 0,34 a 0,75 m, příhradové nosníky, ochranné stříšky a další.

CUPLOK

Modulové podpěrné lešení pro prostorové konstrukce, využitelné i jako lešení pro složité fasády, zavěšené lešení, visuté lávky, tribuny, výstupní věže. Systém otočných šálků v rastru 0,5m umožňující rychlé a tuhé napojení příčníků do čtyř směrů. Sloupky profilu 48,3 x 3,2mm. Únosnost až 75kN při běžném systémovém ztužení.

MOBILNÍ A SCHODIŠŤOVÉ VĚŽE BOSS

Pro využití venku i uvnitř, kde je zapotřebí pevná a bezpečná plošina. Nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci. Transport je možno provést osobním automobilem s přívěsným vozíkem. Montáž a demontáž zvládne jeden pracovník. Systém vzpěr a rámů vytváří tuhou příhradovou konstrukci. Diagonální i vodorovné vzpěry jsou připojeny pomocí háků s bezpečnostními západkami. Pracovní výška až 18m bez nutnosti kotvení. Možné zatížení 200 kg/m2. Rozměry pracovních plošin : 3,2×1,45; 2,5×1,45; 1,8 x1,45; 1,8 x1,45 schodišťová; 3,2×0,85; 2,5×0,85; 1,8×0,85m.

ZÁVĚSNÉ LÁVKY TITAN

Závěsné lávky TITAN jsou moderní zdvihací zařízení určená pro práce na fasádách budov. Jsou vhodnou alternativou k lešení nebo jejich optimální kombinaci. Přesun a přeprava materiálu, nářadí, osob do požadované výšky při správné koordinaci výrazně zvyšuje rychlost a efektivitu práce. Závěsné lávky poskytují širokou škálu použití přes zateplení a opláštění budov, instalaci oken, až po venkovní čištění a údržbu budov. Závěsné lávky TITAN jsou konstruovány stavebnicově tak, aby bylo možno sestavit libovolný rozměr v rozsahu 2-12 metrů.

Poslat poptávku

Každá stavba je jiná a jinak náročná, napište nám pro konkrétní kalkulaci.

Odeslat poptávku!

Kontakty

LEŠENÍ-LEŠENÁŘI s.r.o.

Adresa

Švábenice 380,
PSČ 683 23

Telefon

Mobil: +420 777 333 323
Mobil: +420 734 318 937-8

Email

info@leseni-lesenari.cz

Fakturace

IČ: 292 02 451
DIČ: CZ29202451

zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 65356